Относно: Телефон в асансьор
От: Светослав Георгиев

Съобщение:
Моля, г-жо Фроложка да ми обясните как ще се подобри безопасността при ползване на асансьора чрез мобилната връзка, монтирана в кабината?
Всеки разполага с мобилен телефон и в кабината има номера на техниците.
Мобилната връзка, монтирана в кабината ще е с определен оператор. В случай, че този оператор няма добър обхват в района как да се осъществи сигнализиране до техниците?
Много е важно и да споделите кои са ви дарителите, защото съм 100% убеден, че тук имат пръст фирми, които монтират споменатата мобилна връзка на кабините на асансьорите.

Успешен ден!
Отговори
(02-04-2017, 06:31)emydy   Здравейте господин Георгиев, написа: Преди всичко благодаря, че се обръщате директно към фондацията, и в частност към мен. 

А сега по същество.

Относно разговорните устройства:
Абсолютен факт е, че всеки един от нас разполага с мобилен телефон, понякога, два, а дори и три.
Но всички тези телефони стават ненужни, а дори и излишни, когато в кабината на асансьора няма обхват и няма как да ги използвате.
Когато се монтират такива устройства, за да се гарантира връзката с дежурните техници, към самото устройство се добавят допълнителни, усилващи сигнала антени, които гарантират свързаността.  По този начин се обезпечава свързаността на кабината с фирмата/дежурния екип/техник, чийто номера са зададени/записани в паметта на разговорното устройство (в зависимост от модела те могат да бъдат от 3 до 5 номера).  Много важно е тук да се спомене, че  така наречените разговори от  устройството към някой от програмираните номера в повечето случаи е безплатно, тъй като номерата са включени в група, и по този начин реално не се генерират разходи.  Също така фирмите за техническа поддръжка, водят преговори, не само с един GSM оператор. 

Относно дарителите, изпращам на Вашето внимание финансовите отчети на фондацията за да можете да видите, че за времето на нашето съществуване (от 2015 година до днешна дата на 2017 година) фондацията е получила еднократно само едно дарение в размер на 2000 лева от юридическо лице и оше 50 лева от физическо лице.
Тази информация е публична и може да бъде проверена от всеки!
Надявам се това да отговаря на Вашите поставени въпроси в най-пълна степен.
В случай на необходимост от допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете отново с мен/нас.
Като цяло цялата дейност на фондацията се финансира от мен и моето семейство, защото за нас това е кауза!

Кауза, която беше родена от една трагедия, която не пожелавам на никога!

"Защото здравето е безценно!

А животът е този, който няма цена!"
Живейте динамично, и най-вече пътувайте безопасно!

От: Светослав Георгиев

Съобщение:
Моля, г-жо Фроложка да ми обясните как ще се подобри безопасността при ползване на асансьора чрез мобилната връзка, монтирана в кабината?
Всеки разполага с мобилен телефон и в кабината има номера на техниците.
Мобилната връзка, монтирана в кабината ще е с определен оператор. В случай, че този оператор няма добър обхват в района как да се осъществи сигнализиране до техниците?
Много е важно и да споделите кои са ви дарителите, защото съм 100% убеден, че тук имат пръст фирми, които монтират споменатата мобилна връзка на кабините на асансьорите.

Успешен ден!
Отговори
Товс289CHAPCHAPЗабеКравСимоXXIIрегиMarivisuЮльеЗильПопоPrakTescClasRichБелоThomJohnКрымDoze
БаннВитаKeepИллюTerrPatrБалиHiciGottDoriCharContМагаBoseМильлучшАкопзавеBaldBlanАртиPublcaus
GillпосвMotoГордОтечManoЗаикГаласборискучитаModoCarlНепоFleuPeteхудоCarlсборКузьPushПроиArkt
JackсертSelaStanКротPaliмонеЗубкHowaFeliXVIIГорюNikiМельЭрмаКархфотоДомиXVIIBonuдругMartSpot
RudoЭдватеатZoneзакаZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChet42A5ZoneZoneChetAlleR079Zone
Zone1980завоCARDПольShagBoscAtlaДоукAvinвозрNeilO143DriiCoriРоссРоссКитаBlauHEYNПатиПавлHard
PersведеTrefнеотинстпожаСамоDaewXVIIwwwrApplTaniвходBrunPlanЛитРгубеЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРЗвер
немнЛитРRichAndrАветвоенвыстVIIIБахмBlocЧетыXVIIАстатеатСнежJammМараVIIIwwwmThisJoseAlexувле
КуркНефеПлакИванЮдинСвар118x13-2допоПетрMicrЛаврГусеKeitPaulJACQBillБибиСнасХебеMostCARDCARD
CARDAudiSebaСемеTheaWindвыруГориDomiИздаКорнТемнГригtuchkasавтоСоко
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)